Blog

Jakie żarówki do samochodu?

Jakie żarówki do samochodu? Odpowiednie oświetlenie drogi jest bardzo ważne i znacząco wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Obecnie oferta żarówek samochodowych jest bardzo zróżnicowana i łatwo się w tym wszystkim pogubić. Jakie więc żarówki wybrać do naszego auta?
Przeczytaj więcej

Czyste felgi i opony w Twoim aucie

Czyste felgi i opony w Twoim aucieMycie samochodu to bardzo ważna rutynowa czynność. Możemy wykonać ją na myjce, ale możemy także zrobić to sami z użyciem specjalnych preparatów. Nie zapominając o felgach i oponach.
Przeczytaj więcej

Ochrona lakieru samochodowego - sprawdź jak zabezpieczyć swoje auto?

Ochrona lakieru samochodowego - sprawdź jak zabezpieczyć swoje auto?

Dbanie o lakier naszego auta nie jest prostym zadaniem. Producenci jednak wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom i oferują produkty, które utrwalą jego dobry stan.


Przeczytaj więcej

Szampony samochodowe i piany aktywne – najlepszy sposób na umycie samochodu

Szampony samochodowe i piany aktywne – najlepszy sposób na umycie samochoduDbanie o samochód od wewnątrz jest bardzo ważne, lecz warto również pielęgnować samochód ze strony zewnętrznej. Prezentujemy przykładowe produkty, które najlepiej sprawdzą się przy myciu samochodu.
Przeczytaj więcej

Jak czyścić i pielęgnować plastiki we wnętrzu auta

Jak czyścić i pielęgnować plastiki we wnętrzu autaDetailing - czyli proces który ma na celu głównie poprawę wyglądu, a nawet przywrócenie do stanu “jak nowe”, ale również zabezpieczenie przed ponownym zabrudzeniem oraz przedwczesnym zużyciem czyli w przypadku elementów plastikowych “szarzeniem” spowodowanym głównie promieniami UV.
Przeczytaj więcej

Ściereczki z Mikrofibry rodzaje, typy i zastosowanie

Ściereczki z Mikrofibry rodzaje, typy i zastosowanie Jednym z niezbędnych narzędzi używanych przy czyszczeniu auta są ścireczki i ręczniki z mikrofibry, które są dużo bezpieczniejsze oraz efektywniejsze w użyciu niż klasyczne ścierki bawełniane, ponieważ są bardzo chłonne oraz zatrzymują w sobie brud, zapobiegając jego rozprowadzaniu dzięki czemu minimalizują ryzyko zarysowania czyszczonej powierzchni.
Przeczytaj więcej

Jak dbać o czystość w aucie? Klika słów o dywanikach samochodowych

Jak dbać o czystość w aucie? Klika słów o dywanikach samochodowychSprawny technicznie, zadbany i co równie ważne, czysty samochód, to doskonała wizytówka jego właściciela. Jeśli troszczysz się o wygląd swojego auta, musisz pamiętać nie tylko o regularnym myciu i woskowaniu karoserii, ale także o pielęgnacji jego wnętrza.

Przeczytaj więcej

Jak dobrać wycieraczki do auta, rodzaje wycieraczek samochodowych.

Jak dobrać wycieraczki do auta, rodzaje wycieraczek samochodowych.Jedną z najważniejszych kwestii podczas jazdy samochodem jest dobra widoczność i każdy kierowca wie, że dla komfortu jazdy i bezpieczeństwa należy na bieżąco uzupełniać płyn do spryskiwania szyb ale za czystość szyby odpowiadają przede wszystkim wycieraczki samochodowe. Po nowe wycieraczki najlepiej udać się do sklepu motoryzacyjnego, gdzie w ofercie jest wiele rodzajów piór różnych producentów
Przeczytaj więcej
pixel