Biuro obsługi klienta

Stamex A.Marcinek ,W.Tabaczek ,J.Mulak Sp.J

Autochemia.pl

Chemiczna 19

20-329 Lublin

(POLSKA)

Tel: 81 718 00 21

tel: 605 967 888

Fax: 81 749-88-71

E-mail: sklep@autochemia.pl

Telefon komórkowy: 665630690

O firmie

Wszystkie pojazdy wymagają prawidłowej pielęgnacji i konserwacji, niezbędne jest również prowadzenie dokładnych przeglądów okresowych w celu szybkiego wykrycia usterek. Odpowiednio traktowane i należycie naprawiane będą służyć przez długi czas. Warto pamiętać, że optymalną ochronę zapewniają naszym autom wyłącznie produkty i części zamienne wysokiej jakości. Właśnie dlatego w naszym sklepie znajduje się towar najlepszych i sprawdzonych marek.
Staramy się zaprezentować Państwu jak najszerszy asortyment, do którego zaliczają się wszystkie niezbędne preparaty do czyszczenia, drobnej naprawy i pielęgnacji. Oferta jest także rozszerzona o kategorię dom i ogród, w której znajdują się oleje i narzędzia ogrodnicze. W dziale motoryzacyjnym umieściliśmy akcesoria samochodowe, płyny eksploatacyjne, oleje silnikowe, a także sekcję lakiernictwa oraz warsztat z narzędziami i chemią. O swój pojazd należy dbać także pod względem wizualnym, dlatego przygotowaliśmy również dział z kosmetykami, czyli produkty do mycia i odnowy lakieru, woskowania, mycia szyb i luster, listew i zderzaków, opon, felg oraz inne specyfiki pozwalające uzyskać nieskazitelny wygląd auta. Szczególnie polecamy dział akcesoriów samochodowych, w którym znajdziecie Państwo niektóre części na wymianę (min. pióra wycieraczek, elektrykę, anteny, adaptery, kołpaki), niezbędniki do drobnych napraw, apteczki, pasy transportowe, dodatkowe wyposażenie, które poprawia komfort użytkowania pojazdu (m.in. wygodne maty na fotel, dywaniki samochodowe, dodatkowe soczewki na tylną szybę, które ułatwiają widzenie wsteczne) i dziesiątki innych towarów, które zebraliśmy z myślą o Państwa wygodzie i bezpieczeństwie.

Samochód jest dla właściciela czymś więcej, niż zwykłym środkiem do poruszania się. Doskonale rozumiemy tę pasję, ponieważ sami jesteśmy zespołem doświadczonych kierowców, którzy mieli w swoim posiadaniu niejedno auto. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy dobrze wyczuć potrzeby klientów, a także służymy profesjonalnym doradztwem na każdym kroku. Zapewniamy fachową i szybką obsługę, dbamy o zadowolenie wszystkich kupujących i niezmiernie cieszymy się z powrotów do naszego sklepu. Z chęcią wysłuchamy sugestii w sprawie poszerzenia asortymentu, aby móc spełniać wszystkie oczekiwania prawdziwych miłośników motoryzacji. Szczególnie mocno zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu stacjonarnego, w którym osobiście poznamy Państwa potrzeby, wskażemy konkretne preparaty i najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania.

Motoryzacja jest naszą prawdziwą pasją, którą bezustannie rozwijamy. Zainteresowanie tym tematem zazwyczaj pojawia się jeszcze w dzieciństwie i z biegiem czasu przeradza się w sposób na życie. Taki też jest nasz sklep- stworzony z zamiłowania do samochodów i w oparciu o rzetelną wiedzę i doświadczenie.

Zapraszamy
Zespół Autochemia.pl

Napisz do nas
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane

Właściciel sklepu

Stamex A.Marcinek ,W.Tabaczek ,J.Mulak Sp.J

Autochemia

Przemysłowa 14

35-105 Rzeszów

(POLSKA)

NIP: 921-14-67-573

Numer wpisu: 000078721 Sąd Rejonowy w Rzeszowie

REGON: 950301335

Numer konta do wpłat: 48 1140 2004 0000 3502 6102 2083

SWIFT: BREXPLPWMBK

Nasz bank: BRE BANK SA

Telefon stacjonarny: 817442334

Godziny otwarcia: od 8:00 do 16:00 od pon - pt

pixel