Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

 

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki.

 

Wysyłki realizujemy w dni robocze. Na czas dostawy zamówienia do odbiorcy końcowego składa się czas potrzebny na przygotowanie zamówienia do wysyłki podany przy każym produkcie + czas oczekiwania na wpłatę  ( w przypadku płatności przelewem) oraz czas dostawy zależny od wybranego dostawcy ( np .kurier 1-2 dni robocze). Przykładowo, jeżeli w poniedziałek wpłynie do nas zamówienie o trzydniowym terminie wysyłki (płatność przelewem), to wyślemy je najpóźniej w czwartek. Gdyby takie samo zamówienie wpłynęło do nas w środę, to najpóźniejszy termin wysyłki będzie przypadał w następny poniedziałek. W tym przykładzie założyliśmy, że w tygodniu nie było dni wolnych od pracy.

 

Dla produktów oznaczonych "sprowadzany na zamówienie", termin wysyłki ma wyłącznie charakter orientacyjny. Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność takich produktów u naszych dostawców, a właściwą datę wysyłki wprowadzamy do statusu zamówienia. Status zamówienia można sprawdzać w zakładce Moje Konto.

 

Przesyłki dostarczają firmy kurierskiej lub Poczta Polska. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 2 dni. Dla Poczty Polskiej 4 dni.

 

Towar można również odebrać osobiście z naszego magazynu mieszczącego się w Lublinie przy ul. Chemicznej 19, unikają Państwo w ten sposób kosztów wysyłki.

pixel