Produkty Tenzi – sprawdź promocyjne ceny

2019-05-28
Produkty Tenzi – sprawdź promocyjne ceny

Dbanie o samochód wymaga stosowania skutecznych i bezpiecznych preparatów. Dlatego też producenci dokładają wszelkich starań, by ich produkty spełniały oczekiwania klientów. Jedną z takich firm jest Tenzi. Sprawdź, jakie produkty tej marki możesz znaleźć w asortymencie naszego sklepu.

Kilka słów o Tenzi

Tenzi to uznany polski producent profesjonalnych środków czyszczących, które są wykorzystywane w branży samochodowej, gastronomicznej, hotelarskiej i gospodarstwach domowych. Na rynku działają od 1999 roku. Wszystkie produkty oferowane przez markę zostały opracowane przez nic samych i są następstwem wielu testów i badań we własnym laboratorium. Działalność firmy świetnie obrazuje jej motto „Przewaga dzięki jakości”. Tenzi zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ich produkty możesz też znaleźć w naszym sklepie. Na co warto zwrócić uwagę?

Aktywna piana – co ją wyróżnia?

Produkty Tenzi sprawdzą się na wielu różnych płaszczyznach. Jedną z nich są środki służące do mycia samochodu. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak trudno jest usunąć niektóre zabrudzenia z karoserii naszego auta. Istotne jest także to, by podczas mycia pojazdu nie uszkodzić lakieru. Dlatego warto stosować w pełni bezpieczne produkty. Jednym z nich jest aktywna piana. To środek alkaliczny o szerokim zakresie stosowania. Aktywna piana jest bardzo skuteczna i może być stosowana w różnego rodzaju myjniach. Sprawdzi się podczas mycia karoserii pojazdów osobowych, terenowych, jak i busów. Aktywną pianę stosuje się w postaci wodnego roztworu. Jego stężenie zależy od stopnia zabrudzenia powierzchni oraz sposobu mycia. Innym rozwiązaniem, które także jest bardzo skuteczne, jest szampon samochodowy. Tworzy on gęstą pianę, która na powierzchni lakieru pozostawia ochronną warstwę. Szampon samochodowy Tenzi nie zawiera fosforanów i jest zalecany do ręcznego mycia pojazdu z jednoczesnym nabłyszczaniem.

Płyn do mycia felg – jakie właściwości posiada?

Jednak auto to nie tylko karoseria. Zadbać musimy także o felgi. Wówczas nasz pojazd będzie prezentował się znakomicie i stanie się naszą elegancką wizytówką. Felgi są także narażone na liczne zabrudzenia. Kurz, brud, czy drobiny klocków hamulcowych to tylko kilka z wielu osadów gromadzących się na ich powierzchni. Co więc zrobić, gdy ich nadmiar pojawi się na felgach? Najlepiej będzie sięgnąć po koncentrat do mycia felg aluminiowych. Jest to preparat o kwaśnym odczynie, który pozwala na okresowe pozbycie się brudu i osadu z powierzchni wykonanych ze stopów aluminium, metali lekkich oraz stali nierdzewnej. Płyn do mycia felg poradzi sobie z osadem mineralnym, nagarem z klocków hamulcowych, a także brudem atmosferycznym. Jego zaletą jest to, że zapewnia efekt bez konieczności szorowania zabrudzonych miejsc. Koncentrat do mycia felg ogranicza także osadzanie się brudu i kurzu i jest w pełni bezpieczny dla wszystkich felg, kołpaków oraz chromowanych rur wydechowych. Stosując tego rodzaju preparaty warto pamiętać o tym, że może on matowieć powierzchnie szklane. Sposób użycia płynu do mycia felg jest bardzo prosty. Koncentrat należy rozpuścić w wodzie w stosunku od 1:3 do 1:5. Następnie spryskujemy nim brudne powierzchnie i odczekujemy kilka minut, by środek zaczął działać. Po tym czasie wystarczy spłukać go, używając silnego strumienia wody. Zaprezentowane preparaty to tylko kilka z szerokiej gamy produktów Tenzi. Pełny asortyment znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixel